BEJELENTKEZÉS ÓRÁRA
Oktató Időpont Foglalkozás Terem
2019. november 18. - hétfő Valter Éva 10:30 - 11:30
BABÁS NŐI JÓGA (Kivételesen a Blahán) Blaha - Brahma terem BABÁS NŐI JÓGA (Kivételesen .
Valter Éva
10:30 - 11:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2427 Foglalás
2019. november 18. - hétfő Valter Éva 11:45 - 13:15
KISMAMA JÓGA (Kivételesen a Blahán) Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA (Kivételesen a .
Valter Éva
11:45 - 13:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2427 Foglalás
2019. november 18. - hétfő Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES ZSÍRÉGETŐ Blaha - Brahma terem PILATES ZSÍRÉGETŐ
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2512 Foglalás
2019. november 18. - hétfő Fehérvári Ildi 17:30 - 19:00
Egy szabad hely!
GERINCJÓGA - Kezdő Blaha - Ganesha terem GERINCJÓGA - Kezdő
Fehérvári Ildi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Csak egy hely!
Bejelentkezés hétfő 2424 Foglalás
2019. november 18. - hétfő Tolner Mária 17:30 - 19:00
IYENGAR JÓGA - Középhaladó/Haladó Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Középhaladó/H.
Tolner Mária
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2420 Foglalás
2019. november 18. - hétfő Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2429 Foglalás
2019. november 18. - hétfő Tolner Mária 19:15 - 20:45
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Tolner Mária
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2420 Foglalás
2019. november 18. - hétfő Fehérvári Ildi 19:30 - 21:00
Egy szabad hely!
JÓGA MEREVEKNEK/KÖTÖTT IZOMZATÚAKNAK Blaha - Brahma terem JÓGA MEREVEKNEK/KÖTÖTT IZOMZ.
Fehérvári Ildi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Csak egy hely!
Bejelentkezés hétfő 2424 Foglalás
2019. november 19. - kedd Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES (Helyettesít: Kovács Orsi) Blaha - Brahma terem PILATES (Helyettesít: Kovács.
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2512 Foglalás
2019. november 19. - kedd Horváth Flóra 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Horváth Flóra
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2427 Foglalás
2019. november 19. - kedd Budinszky Gabi 17:30 - 19:15
HATHA JÓGA Blaha - Ganesha terem HATHA JÓGA
Budinszky Gabi
17:30 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2421 Foglalás
2019. november 19. - kedd Lágler Krisztián 17:30 - 19:00
ASTANGA JÓGA - Középhaladó Blaha - Indra terem ASTANGA JÓGA - Középhaladó
Lágler Krisztián
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2423 Foglalás
2019. november 19. - kedd Bene Zsófi 18:00 - 19:00
KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tanfolyamot végzetteknek) Blaha - Shiva terem KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tan.
Bene Zsófi
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2431 Foglalás
2019. november 19. - kedd Horváth Flóra 19:15 - 20:15
ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA Blaha - Visnu terem ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA
Horváth Flóra
19:15 - 20:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2513 Foglalás
2019. november 19. - kedd Erdök Gábor 19:15 - 20:45
YIN JÓGA Blaha - Shiva terem YIN JÓGA
Erdök Gábor
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2426 Foglalás
2019. november 19. - kedd Budinszky Gabi 19:30 - 21:15
MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS Blaha - Ganesha terem MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS
Budinszky Gabi
19:30 - 21:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2430 Foglalás
2019. november 19. - kedd Varga Vivien 19:30 - 21:00
NŐI JÓGA Blaha - Brahma terem NŐI JÓGA
Varga Vivien
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2425 Foglalás
2019. november 19. - kedd Kriston Adrienn 19:30 - 21:00
FLOW JÓGA Blaha - Indra terem FLOW JÓGA
Kriston Adrienn
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2422 Foglalás
2019. november 20. - szerda Bencze Attila 07:00 - 08:30
IYENGAR JÓGA - Haladó Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Haladó
Bencze Attila
07:00 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2420 Foglalás
2019. november 20. - szerda Valter Éva 10:30 - 11:30
BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos korig) Blaha - Brahma terem BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos.
Valter Éva
10:30 - 11:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2428 Foglalás
2019. november 20. - szerda Valter Éva 11:45 - 13:15
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Valter Éva
11:45 - 13:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2427 Foglalás
2019. november 20. - szerda Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES - ALAKFORMÁLÁS Blaha - Brahma terem PILATES - ALAKFORMÁLÁS
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2512 Foglalás
2019. november 20. - szerda Ládonyi Bori 17:30 - 19:00
FLOW JÓGA - Kezdő Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA - Kezdő
Ládonyi Bori
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2019. november 20. - szerda Tolner Mária 17:30 - 19:00
IYENGAR JÓGA Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA
Tolner Mária
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2420 Foglalás
2019. november 20. - szerda Fehérvári Ildi 17:30 - 19:00
GERINCJÓGA Blaha - Ganesha terem GERINCJÓGA
Fehérvári Ildi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2424 Foglalás
2019. november 20. - szerda Varga Vivien 17:45 - 19:15
STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA Blaha - Shakti terem STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA
Varga Vivien
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2425 Foglalás
2019. november 20. - szerda Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2429 Foglalás
2019. november 20. - szerda Ládonyi Bori 19:15 - 20:45
FLOW JÓGA Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA
Ládonyi Bori
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2019. november 20. - szerda Zágoni-Prell Mimi 19:15 - 20:45
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Zágoni-Prell Mimi
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2420 Foglalás
2019. november 20. - szerda Fehérvári Ildi 19:30 - 21:00
GERINCJÓGA - Kezdő/Középhaladó Blaha - Brahma terem GERINCJÓGA - Kezdő/Középhala.
Fehérvári Ildi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2424 Foglalás
2019. november 21. - csütörtök Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2019. november 21. - csütörtök Horváth Flóra 10:00 - 11:00
BABA-MAMA TORNA Blaha - Brahma terem BABA-MAMA TORNA
Horváth Flóra
10:00 - 11:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2428 Foglalás
2019. november 21. - csütörtök Székely Timi 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Ganesha terem KISMAMA JÓGA
Székely Timi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2427 Foglalás
2019. november 21. - csütörtök Ági Kata 17:30 - 19:00
HATHA JÓGA Blaha - Indra terem HATHA JÓGA
Ági Kata
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2421 Foglalás
2019. november 21. - csütörtök Czeizler Kriszta 17:30 - 19:00
HATHA JÓGA Blaha - Shiva terem HATHA JÓGA
Czeizler Kriszta
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2421 Foglalás
2019. november 21. - csütörtök Kontár Mariann 18:00 - 19:00
PILATES FLOW Blaha - Brahma terem PILATES FLOW
Kontár Mariann
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2019. november 21. - csütörtök Bencze Attila 19:15 - 20:45
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Bencze Attila
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2420 Foglalás
2019. november 21. - csütörtök Lágler Krisztián 19:15 - 21:15
ASTANGA JÓGA - Kezdő Blaha - Shakti terem ASTANGA JÓGA - Kezdő
Lágler Krisztián
19:15 - 21:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2423 Foglalás
2019. november 21. - csütörtök Romvári Gabi 19:30 - 21:00
FLOW JÓGA - Kezdő Blaha - Ganesha terem FLOW JÓGA - Kezdő
Romvári Gabi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2422 Foglalás
2019. november 22. - péntek Szőllősi Lili 16:00 - 17:30
PILATES - Középhaladó Blaha - Indra terem PILATES - Középhaladó
Szőllősi Lili
16:00 - 17:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2429 Foglalás
2019. november 22. - péntek Székely Timi 17:30 - 19:00
ASTANGA JÓGA - Kezdő/Középhaladó Blaha - Ganesha terem ASTANGA JÓGA - Kezdő/Középha.
Székely Timi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2423 Foglalás
2019. november 22. - péntek Zágoni-Prell Mimi 17:45 - 19:15
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Zágoni-Prell Mimi
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2420 Foglalás
2019. november 24. - vasárnap Erdök Gábor 18:30 - 20:00
YIN JÓGA Blaha - Brahma terem YIN JÓGA
Erdök Gábor
18:30 - 20:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés vasárnap 2426 Foglalás
2019. november 25. - hétfő Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES ZSÍRÉGETŐ Blaha - Brahma terem PILATES ZSÍRÉGETŐ
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2512 Foglalás
2019. november 25. - hétfő Fehérvári Ildi 17:30 - 19:00
GERINCJÓGA - Kezdő Blaha - Ganesha terem GERINCJÓGA - Kezdő
Fehérvári Ildi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2424 Foglalás
2019. november 25. - hétfő Tolner Mária 17:30 - 19:00
IYENGAR JÓGA - Középhaladó/Haladó Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Középhaladó/H.
Tolner Mária
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2420 Foglalás
2019. november 25. - hétfő Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2429 Foglalás
2019. november 25. - hétfő Tolner Mária 19:15 - 20:45
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Tolner Mária
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2420 Foglalás
2019. november 25. - hétfő Fehérvári Ildi 19:30 - 21:00
JÓGA MEREVEKNEK/KÖTÖTT IZOMZATÚAKNAK Blaha - Brahma terem JÓGA MEREVEKNEK/KÖTÖTT IZOMZ.
Fehérvári Ildi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2424 Foglalás
2019. november 26. - kedd Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2512 Foglalás
2019. november 26. - kedd Lágler Krisztián 17:30 - 19:00
ASTANGA JÓGA - Középhaladó Blaha - Indra terem ASTANGA JÓGA - Középhaladó
Lágler Krisztián
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2423 Foglalás
2019. november 26. - kedd Budinszky Gabi 17:30 - 19:15
HATHA JÓGA Blaha - Ganesha terem HATHA JÓGA
Budinszky Gabi
17:30 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2421 Foglalás
2019. november 26. - kedd Horváth Flóra 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Horváth Flóra
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2427 Foglalás
2019. november 26. - kedd Bene Zsófi 18:00 - 19:00
KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tanfolyamot végzetteknek) Blaha - Shiva terem KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tan.
Bene Zsófi
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2431 Foglalás
2019. november 26. - kedd Horváth Flóra 19:15 - 20:15
ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA Blaha - Visnu terem ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA
Horváth Flóra
19:15 - 20:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2513 Foglalás
2019. november 26. - kedd Erdök Gábor 19:15 - 20:45
YIN JÓGA Blaha - Shiva terem YIN JÓGA
Erdök Gábor
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2426 Foglalás
2019. november 26. - kedd Varga Vivien 19:30 - 21:00
NŐI JÓGA Blaha - Brahma terem NŐI JÓGA
Varga Vivien
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2425 Foglalás
2019. november 26. - kedd Budinszky Gabi 19:30 - 21:15
MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS Blaha - Ganesha terem MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS
Budinszky Gabi
19:30 - 21:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2430 Foglalás
2019. november 26. - kedd Kriston Adrienn 19:30 - 21:00
FLOW JÓGA Blaha - Indra terem FLOW JÓGA
Kriston Adrienn
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2422 Foglalás
2019. november 27. - szerda Bencze Attila 07:00 - 08:30
IYENGAR JÓGA - Haladó Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Haladó
Bencze Attila
07:00 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2420 Foglalás
2019. november 27. - szerda Valter Éva 10:30 - 11:30
BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos korig) Blaha - Brahma terem BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos.
Valter Éva
10:30 - 11:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2428 Foglalás
2019. november 27. - szerda Valter Éva 11:45 - 13:15
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Valter Éva
11:45 - 13:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2427 Foglalás
2019. november 27. - szerda Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES - ALAKFORMÁLÁS Blaha - Brahma terem PILATES - ALAKFORMÁLÁS
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2512 Foglalás
2019. november 27. - szerda Ládonyi Bori 17:30 - 19:00
FLOW JÓGA - Kezdő Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA - Kezdő
Ládonyi Bori
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2019. november 27. - szerda Tolner Mária 17:30 - 19:00
IYENGAR JÓGA Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA
Tolner Mária
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2420 Foglalás
2019. november 27. - szerda Fehérvári Ildi 17:30 - 19:00
GERINCJÓGA Blaha - Ganesha terem GERINCJÓGA
Fehérvári Ildi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2424 Foglalás
2019. november 27. - szerda Varga Vivien 17:45 - 19:15
STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA Blaha - Shakti terem STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA
Varga Vivien
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2425 Foglalás
2019. november 27. - szerda Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2429 Foglalás
2019. november 27. - szerda Ládonyi Bori 19:15 - 20:45
FLOW JÓGA Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA
Ládonyi Bori
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2019. november 27. - szerda Zágoni-Prell Mimi 19:15 - 20:45
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Zágoni-Prell Mimi
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2420 Foglalás
2019. november 27. - szerda Fehérvári Ildi 19:30 - 21:00
GERINCJÓGA - Kezdő/Középhaladó Blaha - Brahma terem GERINCJÓGA - Kezdő/Középhala.
Fehérvári Ildi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2424 Foglalás
2019. november 28. - csütörtök Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2019. november 28. - csütörtök Horváth Flóra 10:00 - 11:00
BABA-MAMA TORNA Blaha - Brahma terem BABA-MAMA TORNA
Horváth Flóra
10:00 - 11:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2428 Foglalás
2019. november 28. - csütörtök Székely Timi 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Ganesha terem KISMAMA JÓGA
Székely Timi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2427 Foglalás
2019. november 28. - csütörtök Ági Kata 17:30 - 19:00
HATHA JÓGA Blaha - Indra terem HATHA JÓGA
Ági Kata
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2421 Foglalás
2019. november 28. - csütörtök Czeizler Kriszta 17:30 - 19:00
HATHA JÓGA Blaha - Shiva terem HATHA JÓGA
Czeizler Kriszta
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2421 Foglalás
2019. november 28. - csütörtök Kontár Mariann 18:00 - 19:00
PILATES FLOW Blaha - Brahma terem PILATES FLOW
Kontár Mariann
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2019. november 28. - csütörtök Lágler Krisztián 19:15 - 21:15
ASTANGA JÓGA - Kezdő Blaha - Shakti terem ASTANGA JÓGA - Kezdő
Lágler Krisztián
19:15 - 21:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2423 Foglalás
2019. november 28. - csütörtök Bencze Attila 19:15 - 20:45
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Bencze Attila
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2420 Foglalás
2019. november 28. - csütörtök Romvári Gabi 19:30 - 21:00
FLOW JÓGA - Kezdő (Helyettesít: Ládonyi Bori) Blaha - Ganesha terem FLOW JÓGA - Kezdő (Helyettes.
Romvári Gabi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2422 Foglalás
2019. november 29. - péntek Szőllősi Lili 16:00 - 17:30
PILATES - Középhaladó Blaha - Indra terem PILATES - Középhaladó
Szőllősi Lili
16:00 - 17:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2429 Foglalás
2019. november 29. - péntek Székely Timi 17:30 - 19:00
ASTANGA JÓGA - Kezdő/Középhaladó Blaha - Ganesha terem ASTANGA JÓGA - Kezdő/Középha.
Székely Timi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2423 Foglalás
2019. november 29. - péntek Zágoni-Prell Mimi 17:45 - 19:15
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Zágoni-Prell Mimi
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2420 Foglalás
2019. december 1. - vasárnap Erdök Gábor 18:30 - 20:00
YIN JÓGA Blaha - Brahma terem YIN JÓGA
Erdök Gábor
18:30 - 20:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés vasárnap 2426 Foglalás
2019. december 2. - hétfő Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES ZSÍRÉGETŐ Blaha - Brahma terem PILATES ZSÍRÉGETŐ
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2512 Foglalás
2019. december 2. - hétfő Fehérvári Ildi 17:30 - 19:00
GERINCJÓGA - Kezdő Blaha - Ganesha terem GERINCJÓGA - Kezdő
Fehérvári Ildi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2424 Foglalás
2019. december 2. - hétfő Tolner Mária 17:30 - 19:00
IYENGAR JÓGA - Középhaladó/Haladó Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Középhaladó/H.
Tolner Mária
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2420 Foglalás
2019. december 2. - hétfő Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2429 Foglalás
2019. december 2. - hétfő Tolner Mária 19:15 - 20:45
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Tolner Mária
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2420 Foglalás
2019. december 2. - hétfő Fehérvári Ildi 19:30 - 21:00
JÓGA MEREVEKNEK/KÖTÖTT IZOMZATÚAKNAK Blaha - Brahma terem JÓGA MEREVEKNEK/KÖTÖTT IZOMZ.
Fehérvári Ildi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2424 Foglalás
2019. december 3. - kedd Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2512 Foglalás
2019. december 3. - kedd Budinszky Gabi 17:30 - 19:15
HATHA JÓGA Blaha - Ganesha terem HATHA JÓGA
Budinszky Gabi
17:30 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2421 Foglalás
2019. december 3. - kedd Horváth Flóra 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Horváth Flóra
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2427 Foglalás
2019. december 3. - kedd Lágler Krisztián 17:30 - 19:00
ASTANGA JÓGA - Középhaladó Blaha - Indra terem ASTANGA JÓGA - Középhaladó
Lágler Krisztián
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2423 Foglalás
2019. december 3. - kedd Bene Zsófi 18:00 - 19:00
KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tanfolyamot végzetteknek) Blaha - Shiva terem KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tan.
Bene Zsófi
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2431 Foglalás
2019. december 3. - kedd Horváth Flóra 19:15 - 20:15
ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA Blaha - Visnu terem ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA
Horváth Flóra
19:15 - 20:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2513 Foglalás
2019. december 3. - kedd Erdök Gábor 19:15 - 20:45
YIN JÓGA Blaha - Shiva terem YIN JÓGA
Erdök Gábor
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2426 Foglalás
2019. december 3. - kedd Varga Vivien 19:30 - 21:00
NŐI JÓGA Blaha - Brahma terem NŐI JÓGA
Varga Vivien
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2425 Foglalás
2019. december 3. - kedd Budinszky Gabi 19:30 - 21:15
MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS Blaha - Ganesha terem MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS
Budinszky Gabi
19:30 - 21:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2430 Foglalás
2019. december 3. - kedd Kriston Adrienn 19:30 - 21:00
FLOW JÓGA Blaha - Indra terem FLOW JÓGA
Kriston Adrienn
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2422 Foglalás
2019. december 4. - szerda Bencze Attila 07:00 - 08:30
IYENGAR JÓGA - Haladó Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Haladó
Bencze Attila
07:00 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2420 Foglalás
2019. december 4. - szerda Valter Éva 10:30 - 11:30
BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos korig) Blaha - Brahma terem BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos.
Valter Éva
10:30 - 11:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2428 Foglalás
2019. december 4. - szerda Valter Éva 11:45 - 13:15
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Valter Éva
11:45 - 13:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2427 Foglalás
2019. december 4. - szerda Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES - ALAKFORMÁLÁS Blaha - Brahma terem PILATES - ALAKFORMÁLÁS
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2512 Foglalás
2019. december 4. - szerda Tolner Mária 17:30 - 19:00
IYENGAR JÓGA Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA
Tolner Mária
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2420 Foglalás
2019. december 4. - szerda Ládonyi Bori 17:30 - 19:00
FLOW JÓGA - Kezdő Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA - Kezdő
Ládonyi Bori
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2019. december 4. - szerda Fehérvári Ildi 17:30 - 19:00
GERINCJÓGA Blaha - Ganesha terem GERINCJÓGA
Fehérvári Ildi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2424 Foglalás
2019. december 4. - szerda Varga Vivien 17:45 - 19:15
STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA Blaha - Shakti terem STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA
Varga Vivien
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2425 Foglalás
2019. december 4. - szerda Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2429 Foglalás
2019. december 4. - szerda Ládonyi Bori 19:15 - 20:45
FLOW JÓGA Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA
Ládonyi Bori
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2019. december 4. - szerda Zágoni-Prell Mimi 19:15 - 20:45
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Zágoni-Prell Mimi
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2420 Foglalás
2019. december 4. - szerda Fehérvári Ildi 19:30 - 21:00
GERINCJÓGA - Kezdő/Középhaladó Blaha - Brahma terem GERINCJÓGA - Kezdő/Középhala.
Fehérvári Ildi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2424 Foglalás
2019. december 5. - csütörtök Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2019. december 5. - csütörtök Horváth Flóra 10:00 - 11:00
BABA-MAMA TORNA Blaha - Brahma terem BABA-MAMA TORNA
Horváth Flóra
10:00 - 11:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2428 Foglalás
2019. december 5. - csütörtök Czeizler Kriszta 17:30 - 19:00
HATHA JÓGA Blaha - Shiva terem HATHA JÓGA
Czeizler Kriszta
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2421 Foglalás
2019. december 5. - csütörtök Székely Timi 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Ganesha terem KISMAMA JÓGA
Székely Timi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2427 Foglalás
2019. december 5. - csütörtök Ági Kata 17:30 - 19:00
HATHA JÓGA Blaha - Indra terem HATHA JÓGA
Ági Kata
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2421 Foglalás
2019. december 5. - csütörtök Kontár Mariann 18:00 - 19:00
PILATES FLOW Blaha - Brahma terem PILATES FLOW
Kontár Mariann
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2019. december 5. - csütörtök Bencze Attila 19:15 - 20:45
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Bencze Attila
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2420 Foglalás
2019. december 5. - csütörtök Lágler Krisztián 19:15 - 21:15
ASTANGA JÓGA - Kezdő Blaha - Shakti terem ASTANGA JÓGA - Kezdő
Lágler Krisztián
19:15 - 21:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2423 Foglalás
2019. december 5. - csütörtök Romvári Gabi 19:30 - 21:00
FLOW JÓGA - Kezdő Blaha - Ganesha terem FLOW JÓGA - Kezdő
Romvári Gabi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2422 Foglalás
2019. december 6. - péntek Szőllősi Lili 16:00 - 17:30
PILATES - Középhaladó Blaha - Indra terem PILATES - Középhaladó
Szőllősi Lili
16:00 - 17:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2429 Foglalás
2019. december 6. - péntek Székely Timi 17:30 - 19:00
ASTANGA JÓGA - Kezdő/Középhaladó Blaha - Ganesha terem ASTANGA JÓGA - Kezdő/Középha.
Székely Timi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2423 Foglalás
2019. december 6. - péntek Zágoni-Prell Mimi 17:45 - 19:15
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Zágoni-Prell Mimi
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2420 Foglalás
2019. december 8. - vasárnap Erdök Gábor 18:30 - 20:00
YIN JÓGA Blaha - Brahma terem YIN JÓGA
Erdök Gábor
18:30 - 20:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés vasárnap 2426 Foglalás
2019. december 9. - hétfő Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES ZSÍRÉGETŐ Blaha - Brahma terem PILATES ZSÍRÉGETŐ
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2512 Foglalás
2019. december 9. - hétfő Tolner Mária 17:30 - 19:00
IYENGAR JÓGA - Középhaladó/Haladó Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Középhaladó/H.
Tolner Mária
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2420 Foglalás
2019. december 9. - hétfő Fehérvári Ildi 17:30 - 19:00
GERINCJÓGA - Kezdő Blaha - Ganesha terem GERINCJÓGA - Kezdő
Fehérvári Ildi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2424 Foglalás
2019. december 9. - hétfő Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2429 Foglalás
2019. december 9. - hétfő Tolner Mária 19:15 - 20:45
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Tolner Mária
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2420 Foglalás
2019. december 9. - hétfő Fehérvári Ildi 19:30 - 21:00
JÓGA MEREVEKNEK/KÖTÖTT IZOMZATÚAKNAK Blaha - Brahma terem JÓGA MEREVEKNEK/KÖTÖTT IZOMZ.
Fehérvári Ildi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2424 Foglalás
2019. december 10. - kedd Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2512 Foglalás
2019. december 10. - kedd Lágler Krisztián 17:30 - 19:00
ASTANGA JÓGA - Középhaladó Blaha - Indra terem ASTANGA JÓGA - Középhaladó
Lágler Krisztián
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2423 Foglalás
2019. december 10. - kedd Budinszky Gabi 17:30 - 19:15
HATHA JÓGA Blaha - Ganesha terem HATHA JÓGA
Budinszky Gabi
17:30 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2421 Foglalás
2019. december 10. - kedd Horváth Flóra 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Horváth Flóra
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2427 Foglalás
2019. december 10. - kedd Bene Zsófi 18:00 - 19:00
KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tanfolyamot végzetteknek) Blaha - Shiva terem KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tan.
Bene Zsófi
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2431 Foglalás
2019. december 10. - kedd Erdök Gábor 19:15 - 20:45
YIN JÓGA Blaha - Shiva terem YIN JÓGA
Erdök Gábor
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2426 Foglalás
2019. december 10. - kedd Horváth Flóra 19:15 - 20:15
ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA Blaha - Visnu terem ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA
Horváth Flóra
19:15 - 20:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2513 Foglalás
2019. december 10. - kedd Budinszky Gabi 19:30 - 21:15
MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS Blaha - Ganesha terem MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS
Budinszky Gabi
19:30 - 21:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2430 Foglalás
2019. december 10. - kedd Kriston Adrienn 19:30 - 21:00
FLOW JÓGA Blaha - Indra terem FLOW JÓGA
Kriston Adrienn
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2422 Foglalás
2019. december 10. - kedd Varga Vivien 19:30 - 21:00
NŐI JÓGA Blaha - Brahma terem NŐI JÓGA
Varga Vivien
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2425 Foglalás
2019. december 11. - szerda Bencze Attila 07:00 - 08:30
IYENGAR JÓGA - Haladó Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Haladó
Bencze Attila
07:00 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2420 Foglalás
2019. december 11. - szerda Valter Éva 10:30 - 11:30
BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos korig) Blaha - Brahma terem BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos.
Valter Éva
10:30 - 11:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2428 Foglalás
2019. december 11. - szerda Valter Éva 11:45 - 13:15
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Valter Éva
11:45 - 13:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2427 Foglalás
2019. december 11. - szerda Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES - ALAKFORMÁLÁS Blaha - Brahma terem PILATES - ALAKFORMÁLÁS
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2512 Foglalás
2019. december 11. - szerda Fehérvári Ildi 17:30 - 19:00
GERINCJÓGA Blaha - Ganesha terem GERINCJÓGA
Fehérvári Ildi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2424 Foglalás
2019. december 11. - szerda Tolner Mária 17:30 - 19:00
IYENGAR JÓGA Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA
Tolner Mária
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2420 Foglalás
2019. december 11. - szerda Ládonyi Bori 17:30 - 19:00
FLOW JÓGA - Kezdő Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA - Kezdő
Ládonyi Bori
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2019. december 11. - szerda Varga Vivien 17:45 - 19:15
STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA Blaha - Shakti terem STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA
Varga Vivien
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2425 Foglalás
2019. december 11. - szerda Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2429 Foglalás
2019. december 11. - szerda Ládonyi Bori 19:15 - 20:45
FLOW JÓGA Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA
Ládonyi Bori
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2019. december 11. - szerda Zágoni-Prell Mimi 19:15 - 20:45
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Zágoni-Prell Mimi
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2420 Foglalás
2019. december 11. - szerda Fehérvári Ildi 19:30 - 21:00
GERINCJÓGA - Kezdő/Középhaladó Blaha - Brahma terem GERINCJÓGA - Kezdő/Középhala.
Fehérvári Ildi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2424 Foglalás
2019. december 12. - csütörtök Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2019. december 12. - csütörtök Horváth Flóra 10:00 - 11:00
BABA-MAMA TORNA Blaha - Brahma terem BABA-MAMA TORNA
Horváth Flóra
10:00 - 11:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2428 Foglalás
2019. december 12. - csütörtök Czeizler Kriszta 17:30 - 19:00
HATHA JÓGA Blaha - Shiva terem HATHA JÓGA
Czeizler Kriszta
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2421 Foglalás
2019. december 12. - csütörtök Ági Kata 17:30 - 19:00
HATHA JÓGA Blaha - Indra terem HATHA JÓGA
Ági Kata
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2421 Foglalás
2019. december 12. - csütörtök Székely Timi 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Ganesha terem KISMAMA JÓGA
Székely Timi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2427 Foglalás
2019. december 12. - csütörtök Kontár Mariann 18:00 - 19:00
PILATES FLOW Blaha - Brahma terem PILATES FLOW
Kontár Mariann
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2019. december 12. - csütörtök Bencze Attila 19:15 - 20:45
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Bencze Attila
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2420 Foglalás
2019. december 12. - csütörtök Lágler Krisztián 19:15 - 21:15
ASTANGA JÓGA - Kezdő Blaha - Shakti terem ASTANGA JÓGA - Kezdő
Lágler Krisztián
19:15 - 21:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2423 Foglalás
2019. december 12. - csütörtök Romvári Gabi 19:30 - 21:00
FLOW JÓGA - Kezdő Blaha - Ganesha terem FLOW JÓGA - Kezdő
Romvári Gabi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2422 Foglalás
2019. december 12. - csütörtök Budinszky Gabi 21:00 - 22:15
Ingyenes Telihold meditá... Blaha - Indra terem Ingyenes Telihold meditá...
Budinszky Gabi
21:00 - 22:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2933 Foglalás
2019. december 13. - péntek Szőllősi Lili 16:00 - 17:30
PILATES - Középhaladó Blaha - Indra terem PILATES - Középhaladó
Szőllősi Lili
16:00 - 17:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2429 Foglalás
2019. december 13. - péntek Székely Timi 17:30 - 19:00
ASTANGA JÓGA - Kezdő/Középhaladó Blaha - Ganesha terem ASTANGA JÓGA - Kezdő/Középha.
Székely Timi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2423 Foglalás
2019. december 13. - péntek Zágoni-Prell Mimi 17:45 - 19:15
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Zágoni-Prell Mimi
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2420 Foglalás
2019. december 15. - vasárnap Erdök Gábor 18:30 - 20:00
YIN JÓGA Blaha - Brahma terem YIN JÓGA
Erdök Gábor
18:30 - 20:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés vasárnap 2426 Foglalás