BEJELENTKEZÉS ÓRÁRA
Oktató Időpont Foglalkozás Terem
2020. február 23. - vasárnap Erdők Gábor 17:00 - 18:00
Beszélgetés - Jógikus nézpontok a hétköznapokhoz Blaha - Shiva terem Beszélgetés - Jógikus nézpon.
Erdők Gábor
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés vasárnap 3056 Foglalás
2020. február 23. - vasárnap Erdők Gábor 18:30 - 20:00
YIN JÓGA Blaha - Brahma terem YIN JÓGA
Erdők Gábor
18:30 - 20:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés vasárnap 2426 Foglalás
2020. február 24. - hétfő Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES ZSÍRÉGETŐ Blaha - Brahma terem PILATES ZSÍRÉGETŐ
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2512 Foglalás
2020. február 24. - hétfő Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2429 Foglalás
2020. február 25. - kedd Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2512 Foglalás
2020. február 25. - kedd Horváth Flóra 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Horváth Flóra
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2427 Foglalás
2020. február 25. - kedd Budinszky Gabi 17:30 - 19:15
HATHA JÓGA Blaha - Ganesha terem HATHA JÓGA
Budinszky Gabi
17:30 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2421 Foglalás
2020. február 25. - kedd Bencze Attila 17:45 - 19:15
IYENGAR JÓGA Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA
Bencze Attila
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2420 Foglalás
2020. február 25. - kedd Bene Zsófi 18:00 - 19:00
KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tanfolyamot végzetteknek) Blaha - Shiva terem KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tan.
Bene Zsófi
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2431 Foglalás
2020. február 25. - kedd Horváth Flóra 19:15 - 20:15
ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA Blaha - Brahma terem ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA
Horváth Flóra
19:15 - 20:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2513 Foglalás
2020. február 25. - kedd Bencze Attila 19:30 - 21:00
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Bencze Attila
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2420 Foglalás
2020. február 25. - kedd Budinszky Gabi 19:30 - 21:15
MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS Blaha - Ganesha terem MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS
Budinszky Gabi
19:30 - 21:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2430 Foglalás
2020. február 25. - kedd Kriston Adrienn 19:30 - 21:00
STRESSZOLDÓ JÓGA Blaha - Shiva terem STRESSZOLDÓ JÓGA
Kriston Adrienn
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2422 Foglalás
2020. február 26. - szerda Valter Éva 10:30 - 11:30
BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos korig) Blaha - Brahma terem BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos.
Valter Éva
10:30 - 11:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2428 Foglalás
2020. február 26. - szerda Valter Éva 11:45 - 13:15
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Valter Éva
11:45 - 13:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2427 Foglalás
2020. február 26. - szerda Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES - ALAKFORMÁLÁS Blaha - Brahma terem PILATES - ALAKFORMÁLÁS
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2512 Foglalás
2020. február 26. - szerda Ládonyi Bori 17:30 - 19:00
FLOW JÓGA - Kezdő Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA - Kezdő
Ládonyi Bori
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2020. február 26. - szerda Varga Vivien 17:45 - 19:15
STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA Blaha - Ganesha terem STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA
Varga Vivien
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2425 Foglalás
2020. február 26. - szerda Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2429 Foglalás
2020. február 26. - szerda Ládonyi Bori 19:15 - 20:45
FLOW JÓGA Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA
Ládonyi Bori
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2020. február 27. - csütörtök Bencze Attila 06:30 - 08:00
IYENGAR JÓGA - Haladó Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Haladó
Bencze Attila
06:30 - 08:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2420 Foglalás
2020. február 27. - csütörtök Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2020. február 27. - csütörtök Székely Timi 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Ganesha terem KISMAMA JÓGA
Székely Timi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2427 Foglalás
2020. február 27. - csütörtök Kontár Mariann 18:00 - 19:00
PILATES FLOW Blaha - Brahma terem PILATES FLOW
Kontár Mariann
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2020. február 27. - csütörtök Romvári Gabi 19:30 - 21:00
DINAMIKUS HATHA JÓGA Blaha - Indra terem DINAMIKUS HATHA JÓGA
Romvári Gabi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2422 Foglalás
2020. február 28. - péntek Szőllősi Lili 16:00 - 17:30
PILATES - Középhaladó Blaha - Indra terem PILATES - Középhaladó
Szőllősi Lili
16:00 - 17:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2429 Foglalás
2020. március 1. - vasárnap Erdők Gábor 17:00 - 18:00
Beszélgetés - Jógikus nézpontok a hétköznapokhoz Blaha - Shiva terem Beszélgetés - Jógikus nézpon.
Erdők Gábor
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés vasárnap 3056 Foglalás
2020. március 1. - vasárnap Erdők Gábor 18:30 - 20:00
YIN JÓGA Blaha - Brahma terem YIN JÓGA
Erdők Gábor
18:30 - 20:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés vasárnap 2426 Foglalás
2020. március 2. - hétfő Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES ZSÍRÉGETŐ Blaha - Brahma terem PILATES ZSÍRÉGETŐ
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2512 Foglalás
2020. március 2. - hétfő Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2429 Foglalás
2020. március 3. - kedd Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2512 Foglalás
2020. március 3. - kedd Budinszky Gabi 17:30 - 19:15
HATHA JÓGA Blaha - Ganesha terem HATHA JÓGA
Budinszky Gabi
17:30 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2421 Foglalás
2020. március 3. - kedd Horváth Flóra 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Horváth Flóra
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2427 Foglalás
2020. március 3. - kedd Bencze Attila 17:45 - 19:15
IYENGAR JÓGA Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA
Bencze Attila
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2420 Foglalás
2020. március 3. - kedd Bene Zsófi 18:00 - 19:00
KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tanfolyamot végzetteknek) Blaha - Shiva terem KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tan.
Bene Zsófi
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2431 Foglalás
2020. március 3. - kedd Horváth Flóra 19:15 - 20:15
ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA Blaha - Brahma terem ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA
Horváth Flóra
19:15 - 20:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2513 Foglalás
2020. március 3. - kedd Bencze Attila 19:30 - 21:00
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Bencze Attila
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2420 Foglalás
2020. március 3. - kedd Budinszky Gabi 19:30 - 21:15
MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS Blaha - Ganesha terem MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS
Budinszky Gabi
19:30 - 21:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2430 Foglalás
2020. március 3. - kedd Kriston Adrienn 19:30 - 21:00
STRESSZOLDÓ JÓGA Blaha - Shiva terem STRESSZOLDÓ JÓGA
Kriston Adrienn
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2422 Foglalás
2020. március 4. - szerda Valter Éva 10:30 - 11:30
BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos korig) Blaha - Brahma terem BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos.
Valter Éva
10:30 - 11:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2428 Foglalás
2020. március 4. - szerda Valter Éva 11:45 - 13:15
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Valter Éva
11:45 - 13:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2427 Foglalás
2020. március 4. - szerda Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES - ALAKFORMÁLÁS Blaha - Brahma terem PILATES - ALAKFORMÁLÁS
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2512 Foglalás
2020. március 4. - szerda Ládonyi Bori 17:30 - 19:00
FLOW JÓGA - Kezdő (Helyettesít: Streit Lili) Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA - Kezdő (Helyettes.
Ládonyi Bori
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2020. március 4. - szerda Varga Vivien 17:45 - 19:15
STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA Blaha - Ganesha terem STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA
Varga Vivien
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2425 Foglalás
2020. március 4. - szerda Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2429 Foglalás
2020. március 4. - szerda Ládonyi Bori 19:15 - 20:45
FLOW JÓGA Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA
Ládonyi Bori
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2020. március 5. - csütörtök Bencze Attila 06:30 - 08:00
IYENGAR JÓGA - Haladó Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Haladó
Bencze Attila
06:30 - 08:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2420 Foglalás
2020. március 5. - csütörtök Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2020. március 5. - csütörtök Székely Timi 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Ganesha terem KISMAMA JÓGA
Székely Timi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2427 Foglalás
2020. március 5. - csütörtök Kontár Mariann 18:00 - 19:00
PILATES FLOW Blaha - Brahma terem PILATES FLOW
Kontár Mariann
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2020. március 5. - csütörtök Romvári Gabi 19:30 - 21:00
DINAMIKUS HATHA JÓGA Blaha - Indra terem DINAMIKUS HATHA JÓGA
Romvári Gabi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2422 Foglalás
2020. március 6. - péntek Szőllősi Lili 16:00 - 17:30
PILATES - Középhaladó Blaha - Indra terem PILATES - Középhaladó
Szőllősi Lili
16:00 - 17:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2429 Foglalás
2020. március 8. - vasárnap Erdők Gábor 17:00 - 18:00
Beszélgetés - Jógikus nézpontok a hétköznapokhoz Blaha - Shiva terem Beszélgetés - Jógikus nézpon.
Erdők Gábor
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés vasárnap 3056 Foglalás
2020. március 8. - vasárnap Erdők Gábor 18:30 - 20:00
YIN JÓGA Blaha - Brahma terem YIN JÓGA
Erdők Gábor
18:30 - 20:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés vasárnap 2426 Foglalás
2020. március 9. - hétfő Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES ZSÍRÉGETŐ Blaha - Brahma terem PILATES ZSÍRÉGETŐ
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2512 Foglalás
2020. március 9. - hétfő Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2429 Foglalás
2020. március 9. - hétfő Budinszky Gabi 21:00 - 22:15
INGYENES TELIHOLD MEDITÁCIÓ Blaha - Brahma terem INGYENES TELIHOLD MEDITÁCIÓ
Budinszky Gabi
21:00 - 22:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés hétfő 2933 Foglalás
2020. március 10. - kedd Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2512 Foglalás
2020. március 10. - kedd Horváth Flóra 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Horváth Flóra
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2427 Foglalás
2020. március 10. - kedd Budinszky Gabi 17:30 - 19:15
HATHA JÓGA Blaha - Ganesha terem HATHA JÓGA
Budinszky Gabi
17:30 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2421 Foglalás
2020. március 10. - kedd Bencze Attila 17:45 - 19:15
IYENGAR JÓGA Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA
Bencze Attila
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2420 Foglalás
2020. március 10. - kedd Bene Zsófi 18:00 - 19:00
KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tanfolyamot végzetteknek) Blaha - Shiva terem KRISTON INTIM TORNA ÓRA (Tan.
Bene Zsófi
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2431 Foglalás
2020. március 10. - kedd Horváth Flóra 19:15 - 20:15
ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA Blaha - Brahma terem ILLATTERÁPIÁS HATHA JÓGA
Horváth Flóra
19:15 - 20:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2513 Foglalás
2020. március 10. - kedd Kriston Adrienn 19:30 - 21:00
STRESSZOLDÓ JÓGA Blaha - Shiva terem STRESSZOLDÓ JÓGA
Kriston Adrienn
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2422 Foglalás
2020. március 10. - kedd Budinszky Gabi 19:30 - 21:15
MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS Blaha - Ganesha terem MEDITÁCIÓ-RELAXÁCIÓ-LÉGZÉS
Budinszky Gabi
19:30 - 21:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2430 Foglalás
2020. március 10. - kedd Bencze Attila 19:30 - 21:00
IYENGAR JÓGA - Kezdő Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Kezdő
Bencze Attila
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés kedd 2420 Foglalás
2020. március 11. - szerda Valter Éva 10:30 - 11:30
BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos korig) Blaha - Brahma terem BABÁS NŐI JÓGA (8-24 hónapos.
Valter Éva
10:30 - 11:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2428 Foglalás
2020. március 11. - szerda Valter Éva 11:45 - 13:15
KISMAMA JÓGA Blaha - Brahma terem KISMAMA JÓGA
Valter Éva
11:45 - 13:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2427 Foglalás
2020. március 11. - szerda Kontár Mariann 17:00 - 18:00
PILATES - ALAKFORMÁLÁS Blaha - Brahma terem PILATES - ALAKFORMÁLÁS
Kontár Mariann
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2512 Foglalás
2020. március 11. - szerda Ládonyi Bori 17:30 - 19:00
FLOW JÓGA - Kezdő Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA - Kezdő
Ládonyi Bori
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2020. március 11. - szerda Varga Vivien 17:45 - 19:15
STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA Blaha - Ganesha terem STRESSZOLDÓ NŐI JÓGA
Varga Vivien
17:45 - 19:15
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2425 Foglalás
2020. március 11. - szerda Kontár Mariann 18:00 - 19:30
PILATES POWER Blaha - Brahma terem PILATES POWER
Kontár Mariann
18:00 - 19:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2429 Foglalás
2020. március 11. - szerda Ládonyi Bori 19:15 - 20:45
FLOW JÓGA Blaha - Shiva terem FLOW JÓGA
Ládonyi Bori
19:15 - 20:45
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés szerda 2422 Foglalás
2020. március 12. - csütörtök Bencze Attila 06:30 - 08:00
IYENGAR JÓGA - Haladó Blaha - Indra terem IYENGAR JÓGA - Haladó
Bencze Attila
06:30 - 08:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2420 Foglalás
2020. március 12. - csütörtök Kontár Mariann 07:30 - 08:30
PILATES Blaha - Brahma terem PILATES
Kontár Mariann
07:30 - 08:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2020. március 12. - csütörtök Székely Timi 17:30 - 19:00
KISMAMA JÓGA Blaha - Ganesha terem KISMAMA JÓGA
Székely Timi
17:30 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2427 Foglalás
2020. március 12. - csütörtök Kontár Mariann 18:00 - 19:00
PILATES FLOW Blaha - Brahma terem PILATES FLOW
Kontár Mariann
18:00 - 19:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2512 Foglalás
2020. március 12. - csütörtök Romvári Gabi 19:30 - 21:00
DINAMIKUS HATHA JÓGA Blaha - Indra terem DINAMIKUS HATHA JÓGA
Romvári Gabi
19:30 - 21:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés csütörtök 2422 Foglalás
2020. március 13. - péntek Szőllősi Lili 16:00 - 17:30
PILATES - Középhaladó Blaha - Indra terem PILATES - Középhaladó
Szőllősi Lili
16:00 - 17:30
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés péntek 2429 Foglalás
2020. március 15. - vasárnap Erdők Gábor 17:00 - 18:00
Beszélgetés - Jógikus nézpontok a hétköznapokhoz Blaha - Shiva terem Beszélgetés - Jógikus nézpon.
Erdők Gábor
17:00 - 18:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés vasárnap 3056 Foglalás
2020. március 15. - vasárnap Erdők Gábor 18:30 - 20:00
YIN JÓGA Blaha - Brahma terem YIN JÓGA
Erdők Gábor
18:30 - 20:00
AUM Jóga Blaha
Bejelentkezés vasárnap 2426 Foglalás