BEJELENTKEZÉS ÓRÁRA
Oktató Időpont Foglalkozás Helyszín
2020. szeptember 24. - csütörtök Szabolcs sensei 15:30 - 16:30
Czimra Általános iskola Kezdő Czimra iskola Kezdő Czimra Általános iskola Kezd.
Szabolcs sensei
15:30 - 16:30
Czimra iskola Kezdő
Bejelentkezés csütörtök 4862 Foglalás
2020. szeptember 24. - csütörtök Imi 16:45 - 17:45
Manókarate/ Dojo Központi dojo Manókarate/ Dojo
Imi
16:45 - 17:45
Központi dojo
Bejelentkezés csütörtök 502 Foglalás
2020. szeptember 24. - csütörtök Imi 18:00 - 19:00
Haladó gyerek/Dojo Központi dojo Haladó gyerek/Dojo
Imi
18:00 - 19:00
Központi dojo
Bejelentkezés csütörtök 505 Foglalás
2020. szeptember 25. - péntek Szabolcs sensei 15:00 - 16:45
Versenyzői kata+kumite Központi dojo Versenyzői kata+kumite
Szabolcs sensei
15:00 - 16:45
Központi dojo
Bejelentkezés péntek 2094 Foglalás
2020. szeptember 25. - péntek Szabolcs sensei 16:15 - 17:15
Rákoskerti kezdő Rákoskerti művelődési ház Rákoskerti kezdő
Szabolcs sensei
16:15 - 17:15
Rákoskerti művelődési ház
Bejelentkezés péntek 4861 Foglalás
2020. szeptember 25. - péntek Szabolcs sensei 17:30 - 18:30
Kezdő gyerek/Vigyázó Vigyázó S. művelődési ház Kezdő gyerek/Vigyázó
Szabolcs sensei
17:30 - 18:30
Vigyázó S. művelődési ház
Bejelentkezés péntek 504 Foglalás
2020. szeptember 25. - péntek Szabolcs sensei 19:00 - 20:30
Felnött/kamasz edzés Központi dojo Felnött/kamasz edzés
Szabolcs sensei
19:00 - 20:30
Központi dojo
Bejelentkezés péntek 498 Foglalás
2020. szeptember 26. - szombat Szabolcs sensei 08:00 - 09:00
Köredzés Online helyszín Köredzés
Szabolcs sensei
08:00 - 09:00
Online helyszín
Bejelentkezés szombat 506 Foglalás
2020. szeptember 26. - szombat Szabolcs sensei 09:00 - 10:30
Kobudo Központi dojo Kobudo
Szabolcs sensei
09:00 - 10:30
Központi dojo
Bejelentkezés szombat 2069 Foglalás
2020. szeptember 28. - hétfő Szabolcs sensei 17:30 - 18:30
Kezdő gyerek/Vigyázó Vigyázó S. művelődési ház Kezdő gyerek/Vigyázó
Szabolcs sensei
17:30 - 18:30
Vigyázó S. művelődési ház
Bejelentkezés hétfő 504 Foglalás
2020. szeptember 28. - hétfő Imi 18:00 - 19:00
Kezdő gyerek/Dojo Központi dojo Kezdő gyerek/Dojo
Imi
18:00 - 19:00
Központi dojo
Bejelentkezés hétfő 503 Foglalás
2020. szeptember 28. - hétfő Szabolcs sensei 19:00 - 20:30
Felnött/kamasz edzés Központi dojo Felnött/kamasz edzés
Szabolcs sensei
19:00 - 20:30
Központi dojo
Bejelentkezés hétfő 498 Foglalás
2020. szeptember 29. - kedd Szabolcs sensei 15:30 - 16:30
Czimra Általános iskola Kezdő Czimra iskola Kezdő Czimra Általános iskola Kezd.
Szabolcs sensei
15:30 - 16:30
Czimra iskola Kezdő
Bejelentkezés kedd 4862 Foglalás
2020. szeptember 29. - kedd Imi 16:45 - 17:45
Manókarate/ Dojo Központi dojo Manókarate/ Dojo
Imi
16:45 - 17:45
Központi dojo
Bejelentkezés kedd 502 Foglalás
2020. szeptember 29. - kedd Szabolcs sensei 17:15 - 18:15
Rákoskerti kezdő Rákoskerti művelődési ház Rákoskerti kezdő
Szabolcs sensei
17:15 - 18:15
Rákoskerti művelődési ház
Bejelentkezés kedd 4861 Foglalás
2020. szeptember 29. - kedd Imi 18:00 - 19:00
Haladó gyerek/Dojo Központi dojo Haladó gyerek/Dojo
Imi
18:00 - 19:00
Központi dojo
Bejelentkezés kedd 505 Foglalás
2020. szeptember 29. - kedd Judy 19:00 - 20:00
Online Alakformáló Judyval Online helyszín Online Alakformáló Judyval
Judy
19:00 - 20:00
Online helyszín
Csak jeggyel/bérlettel kedd 3978 Jeggyel/bérlettel
2020. szeptember 30. - szerda Imi 16:30 - 17:30
Kezdő gyerek /Újaknak Csabaház Kezdő gyerek /Újaknak
Imi
16:30 - 17:30
Csabaház
Bejelentkezés szerda 3210 Foglalás
2020. szeptember 30. - szerda Imi 18:00 - 19:00
Kezdő gyerek/Dojo Központi dojo Kezdő gyerek/Dojo
Imi
18:00 - 19:00
Központi dojo
Bejelentkezés szerda 503 Foglalás
2020. szeptember 30. - szerda Szabolcs sensei 19:00 - 20:30
Felnött/kamasz edzés Központi dojo Felnött/kamasz edzés
Szabolcs sensei
19:00 - 20:30
Központi dojo
Bejelentkezés szerda 498 Foglalás
2020. október 1. - csütörtök Szabolcs sensei 15:30 - 16:30
Czimra Általános iskola Kezdő Czimra iskola Kezdő Czimra Általános iskola Kezd.
Szabolcs sensei
15:30 - 16:30
Czimra iskola Kezdő
Bejelentkezés csütörtök 4862 Foglalás
2020. október 1. - csütörtök Imi 16:45 - 17:45
Manókarate/ Dojo Központi dojo Manókarate/ Dojo
Imi
16:45 - 17:45
Központi dojo
Bejelentkezés csütörtök 502 Foglalás
2020. október 1. - csütörtök Imi 18:00 - 19:00
Haladó gyerek/Dojo Központi dojo Haladó gyerek/Dojo
Imi
18:00 - 19:00
Központi dojo
Bejelentkezés csütörtök 505 Foglalás
2020. október 2. - péntek Szabolcs sensei 15:00 - 16:45
Versenyzői kata+kumite Központi dojo Versenyzői kata+kumite
Szabolcs sensei
15:00 - 16:45
Központi dojo
Bejelentkezés péntek 2094 Foglalás
2020. október 2. - péntek Szabolcs sensei 16:15 - 17:15
Rákoskerti kezdő Rákoskerti művelődési ház Rákoskerti kezdő
Szabolcs sensei
16:15 - 17:15
Rákoskerti művelődési ház
Bejelentkezés péntek 4861 Foglalás
2020. október 2. - péntek Szabolcs sensei 17:30 - 18:30
Kezdő gyerek/Vigyázó Vigyázó S. művelődési ház Kezdő gyerek/Vigyázó
Szabolcs sensei
17:30 - 18:30
Vigyázó S. művelődési ház
Bejelentkezés péntek 504 Foglalás
2020. október 2. - péntek Szabolcs sensei 19:00 - 20:30
Felnött/kamasz edzés Központi dojo Felnött/kamasz edzés
Szabolcs sensei
19:00 - 20:30
Központi dojo
Bejelentkezés péntek 498 Foglalás
2020. október 3. - szombat Szabolcs sensei 08:00 - 09:00
Köredzés Online helyszín Köredzés
Szabolcs sensei
08:00 - 09:00
Online helyszín
Bejelentkezés szombat 506 Foglalás
2020. október 3. - szombat Szabolcs sensei 09:00 - 10:30
Kobudo Központi dojo Kobudo
Szabolcs sensei
09:00 - 10:30
Központi dojo
Bejelentkezés szombat 2069 Foglalás